Disney On Ice - Reach For The Stars

15 / 12 / 2018 10:00 vstupenky

Největší rodinná lední revue Disney on Ice přijíždí do České republiky! Představí celosvětový hit Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho! Předprodej vstupenek byl spuštěn v pátek 8. prosince ve 12:00 hod.!

Myšák Mickey, Myška Minnie, Kačer Donald a Goofy vás zavedou do kouzelného pohádkového světa ve velkolepé lední show Disney On Ice - Reach For The Stars. Objevte magický svět Ledového království s Annou, Elsou a veselým sněhulákem Olafem a zazpívejte si s nimi legendární písně jako “Najednou” a “V létě”. Proplujte hlubinnou vodní říší s Ariel za zvuků Sebastianovy krabí kapely, ocitněte se Na Vlásku s Locikou a Evženem Houžvičkou za doprovodu sborového zpěvu banditů z hostince U zmuchlaného káčátka a v neposlední řadě zažijte “Tenhle příběh náš, který starší je než čas“ - tedy nesmrtelnou klasiku Kráska a zvíře v této oslňující bruslařské podívané!

Nezapomenutelné dobrodružství s Myšákem Mickeym, Myškou Minnie a jejich přáteli z Disneyho království můžete vidět v jedinečné show Disney On Ice - Reach For The Stars v pražské Tipsport aréně (15. a 16. 12. 2018) a také v ostravské Ostravar aréně (15. 1. 2019).

Po tříleté pauze se tak do České republiky vrací Disney On Ice, originální lední revue s nesmrtelnými Disneyho příběhy, který každý zná. Disney On Ice láme rekordy v návštěvnosti po celém světě a již po několikáté si ji můžete vychutnat v době vánočních svátků také u nás!

Nezapomenutelný audiovizuální zážitek, profesionální bruslařské výkony, originální kulisy a ladnou choreografii za doprovodu oblíbených Disneyho hudebních hitů zajišťuje Feld Entertainmnet.

Disney On Ice - Reach For The Stars to jenezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!


Termíny představení:

Tipsport aréna Praha:

15. 12. 2018 (10:00, 14:00)

16. 12. 2018 (14:00)

Lední revue vám přináší agentura Pragokoncert. Více info na www.pragokoncert.com a www.disneyonice.com/reach-for-the-stars

Vstupenky jsou k dostání exkluzivně v předprodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) od pátku 8. prosince 12:00 hod.

Video z představení zde: www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=6AW4rERCP7U


Více na:

Facebook: www.facebook.com/DisneyOnIce

Twitter: www.twitter.com/DisneyOnIce @DisneyOnIce #DisneyOnIce #ReachForTheStars

YouTube: www.youtube.com/DisneyOnIce

Instagram: www.instagram.com/DisneyOnIce @DisneyOnIceVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ