Parov Stelar

29 / 11 / 2019 19:00 vstupenky

D Smack U Promotion a Red Triangle uvádějí

Parov Stelar

29.11.2019 – doors 19:00

Praha, Tipsport Aréna

VSTUPENKY

Vstupenky na stání a sezení za jednotnou cenu 850 Kč + poplatky v prodeji od pátku 10. 5. 10:00 v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal.

Na místě v den koncertu za 1.000 Kč.

Parov Stelar se s novou deskou a pódiovou scénou vrátí do Prahy

Rakouský hvězdný DJ a hudebník Parov Stelar na letošní rok oznámil nové album, z něhož v březnu zveřejnil první singl s videoklipem pod názvem Gringo. Videoklip Gringo byl vytvořen speciální metodou, při které bylo vytištěno a ručně kolorováno, naskenováno a poté sestříháno na 1600 obrázků. Parov Stelar dnes oznámil, že se na podzim vrátí do Prahy, aby 29. listopadu roztančil publikum holešovické Tipsport Arény. Vstupenky na stání a sezení budou v prodeji za jednotnou cenu 850 Kč + poplatky v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal od pátku 10. 5. 10:00. Na místě v den koncertu za 1.000 Kč.

Poté, co rok 2018 zasvětil turné k předchozímu albu The Burning Spider, bude Parov Stelar na pódiích i letos. Tento rok však přinese zcela novou scénu, světelnou show a vizuály, které budou větší a lepší, než kdy jindy. Novinkou roku 2019 bude také představení neuvěřitelné zpěvačky Eleny Karafizi, která se letos připojila ke kapele. S osmi hudebníky na pódiu a zbrusu novou muzikou nebyla kapela nikdy natěšenější na reakce svých fanoušků na nejrůznějších místech planety. Parov Stelar se letos chystá vydat další skvělé album, představující to nejlepší z hudební produkce, pro kterou je synonymem.

Marcus Füreder aka Parov Stelar, jehož první EP KissKiss pod názvem Parov Stelar vyšlo před 15 lety, nedávno také uspěl v Amadeus Austrian Music Awards 2019, kde zvítězil v kategorii Electronic / Dance. Je to již několikáté jeho ocenění v rakouských hudebních cenách.

Více info:

www.parovstelar.com

www.facebook.com/parovstelar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event/PAROV-STELAR

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/349433669040493/

Video „Gringo“: https://youtu.be/NK1tEu-t6LQVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ