5. ročník Memoriálu Jana Marka

18 / 03 / 2016

Pátý ročník hokejového turnaje, který nese jméno bývalého vynikajícího útočníka Sparty a národního týmu Jana Marka, se kvapem blíží. Uskuteční se od 7. do 10. dubna 2016. Zápasy se budou hrát v Tipsport areně i v Malé sportovní hale.

Jan Marek během své kariéry zanechal výraznou stopu nejen ve Spartě, ale i v dalších tuzemských a zahraničních klubech a zejména pak v reprezentaci České republiky. Jsem velmi potěšen, že tento významný turnaj nese právě jeho jméno, neboť si díky němu můžeme každoročně připomínat Honzovu památku,“ vysvětluje důvod pojmenování Petr Bříza, předseda představenstva Sparty.

Memoriálu Jana Marka se zúčastní hráči ročníku narození 1999 a mladší. Sejdou se špičkové týmy z celé Evropy, které doplní zámořský výběr Okanagan Hockey Academy.

„Pokud vím, tak se jeden podobný turnaj hraje v létě ve Švédsku, jinak jsem podobnou akci v Evropě nezaznamenal. Dá se říct, že Memoriál Jana Marka patří k nejprestižnějším turnajům své kategorie na našem kontinentu," říká jeden z organizátorů turnaje Jaroslav Nedvěd.

Loňské vítězství obhajují hráči ZSC Lions Curych. Hokejisté Sparty vybojovali v roce 2015 na domácí půdě bronzové medaile.


Účastníci Memoriálu Jana Marka 2016:

·HC Sparta Praha (CZE)

·HC Oceláři Třinec (CZE)

·Kloten Flyers (SUI)

·ZSC Lions Curych (SUI) - loňský vítěz

·HC Davos (SUI)

·EC Red Bull Salzburg (AUT)

·Rögle BK (SWE)

·Eisbären Berlin (GER)

·HC Minsk (BLR)

·Okanagan Hockey Academy (CAN)VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ