AVRIL LAVIGNE – 16. 3. 2022 Praha, Sportovní hala v Holešovicích (dříve Tipsport arena) – TERMÍN KONCERTU ZRUŠEN

07 / 02 / 2022

NOVÝ TERMÍN – 26. 4. 2023 Praha, Sportovní hala v Holešovicích (dříve Tipsport arena)

Vážení zákazníci,

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu zpěvačky Avril Lavigne, který se měl konat dne 16. 3. 2022 v pražské sportovní hale v Holešovicích.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 26. 4. 2023 v pražské sportovní hale v Holešovicích. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

Vyjádření Avril:

“Mým fanouškům v Evropě a Velké Británii,

Mám pro vás nepříjemnou zprávu ohledně mých koncertů ve Velké Británii a Evropě. Musím učinit těžké rozhodnutí a odložit toto turné na rok 2023. Kvůli přetrvávajícím problémům spojených s pandemií existuje řada cestovních omezení a restrikcí týkajících se míst konání koncertů v jednotlivých zemích, které znemožnily uskutečnění turné. Není to snadné rozhodnutí, ale je to rozhodnutí, které pomůže zajistit, abychom byli schopni odehrát všechna jednotlivá data turné, předvést co nejlepší show při plné kapacitě a fungovat v bezpečném prostředí. Opravdu mi to láme srdce, že to musím udělat, ale vím, že se to vyplatí.

Turné je nyní přeloženo na duben až květen 2023. Veškeré aktualizované informace najdete na www.avrillavigne.com.”

Avril Lavigne- 16. 3. 2022 Prague, Sports Hall in Holešovice (formerly Tipsport Arena) - CONCERT DATE CANCELLED

NEW DATE – 26. 4. 2023 Prague, Sports Hall in Holešovice (formerly Tipsport Arena)

Dear customers,

Due to the current situation with the SARS-CoV-2 coronavirus epidemic we were forced to cancel the Avril Lavigneshow date, which was to take place on 16th March 2022 in the Sports Hall in Holešovice.

The cancelled concert will take place on the new date 26. 4. 2023 in in the Sports Hall in Holešovice in Prague. Your original tickets for this event remain valid.

Avril's statement:„To my fans in Europe and the UK,

I have some unfortunate news to share with you all about my UK and European dates. I have to make the difficult decision to postpone this tour until 2023. Due to the on-going issues surrounding the pandemic, there are a series of travel and venue restrictions from country to country that have made the tour not possible to happen. It's not an easy decision, but it's a one that will help ensure that we are able to play every single date of the tour, put on the best show possible at full capacity, and operate in a safe environment. It really breaks my heart to have to do this, but I know it will be worth the wait.

The tour is now rescheduled for April-May 2023. You can find all the updated info at www.avrillavigne.com“VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ