​Celosvětová premiéra: Máša a medvěd na ledě

22 / 10 / 2015

Máša a medvěd na ledě je show, která je unikátním, dosud nevídaným provedením celosvětově populární pohádky Máša a medvěd. Všichni diváci se mohou těšit na nové dobrodružství této oblíbené pohádkové dvojice, které bude na ledě doplněné kulisami jaké známe z pohádky, vizuálními efekty a originálními písněmi, složenými speciálně pro tuto show.

Na tvorbě show spolupracuje produkční společnost Comunique se známými umělci, zpěváky a herci, kteří jsou zárukou té nejvyšší kvality. Mezi nimi jsou například Václav Noid Bárta, Lucie Bílá, Vladimír Kratina, Juraj Čiernik, Lucie Šoralová, Gabriela Osvaldová, Anička Češková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Jakub Prachař, František Soukup nebo Jan Maxián. Ti namluvili a nazpívali hlasy hlavních postav. K nim patří i zkušený autorský tým pod vedením režisérky Valerie Schulczové.

Libreto napsal Roman Olekšák, který se společne s Valerii Schulczovou, supervizorem show Pavlem Pitoňákem a choreografem Lacem Cmorejem autorsky podíleli na scénáři. Ten ožije na lede i díky choreografovi Lacovi Cmorejovi a jeho asistentovi Martinovi Hanulákovi. Do děje diváky určitě vtáhnou také kulisy, včetně medvědova domku, které vytvořil Juraj Kuchárek. A bezpochyby i vynikající hudba Ondřeje Soukupa, kterou perfektně otextovala Gabriela Osvaldová. Všechny dialogy i texty písní jsou v češtině.

Nenechte si ujít příležitost být součástí zcela nového dobrodružství Máši a medvěda, které na světě ještě nikdo neviděl. Vaše vstupenky si můžete zakoupit na ticketportal.cz. Více informací o show, záběry ze zákulisí, soutěže, rozhovory a fotky najdete na oficiálním webu lední show www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ