Dopravní omezení v okolí Tipsport areny

27 / 03 / 2014

Z důvodu rekonstrukce tramvajových tratí v oblasti křižovatky Partyzánská – Na Zátorách (elektrárna Holešovice) jsou v době hokejového play off nezbytná omezení pro MHD i individuální automobilovou dopravu (IAD). V tomto článku vám přinášíme informace od Dopravního podniku hl. m. Prahy a prosíme, abyste při cestě na hokej využili městskou hromadnou dopravu. Stejně tak prosíme všechny návštěvníky, aby na nadcházející utkání play off dorazili s dostatečným předstihem kvůli zvýšeným bezpečnostním kontrolám při vstupu do arény.

Omezení MHD: 29. 3. – 25. 4. 2014
• Mimo provoz tramvaje v úseku Dělnická - Nádraží Holešovice – Výstaviště.
• Tramvajové linky 14, 17, 24 přijíždějí pouze od Strossmayerova náměstí a všechny jsou ukončeny v obratišti Výstaviště Holešovice. Linka 12 je odkloněna přes Vltavskou. Viz plánek linkového vedení.

Zásadní omezení IAD: 29. 3. – 13. 4. 2014
• Kompletní uzávěra křižovatky Partyzánská - Na Zátorách.
• Náhradní příjezdová trasa pro IAD vedena přes ulice Železničářů a Bubenská.
• Pro jízdu od Letné bude dočasně umožněno levé odbočení z ulice U Výstaviště k Aréně. Viz plánek příjezdových tras.

Pěší přístup od stanice metra Nádraží Holešovice nebude omezen. Prosíme diváky, aby pro cestu na hokej maximálně využili městskou hromadnou dopravu.

K rekonstrukci tramvajových tratí a křižovatky bylo nutno přistoupit v tomto termínu s ohledem na dlouhodobou koordinaci s dalšími akcemi v okolí, především s výlukou tramvají při výstavbě Trojského mostu a s pracemi Pražské teplárenské v oblasti Holešovic. Současně je nezbytné stihnout práce do rozsáhlé stavební činnosti na tramvajových tratích v centru města, které jsou plánované na jaro a léto.

Rekonstrukcí bude dosaženo zlepšení technického stavu tramvajových tratí v dotčené oblasti, včetně vhodnějšího řešení geometrie kolejové konstrukce v křižovatce Partyzánská - Na Zátorách, což bude mít po ukončení stavby příznivé dopady na kvalitu cestování.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ