Jason Derulo vystoupí v říjnu v Tipsport areně!

10 / 05 / 2018
Rok 2018 se nese ve znamení dvou klíčových událostí. Jason Derulo vyrazil na celosvětové turné 777 World Tour, při kterém navštíví čtyři kontinenty a 30 zemí. Druhou událostí je vydání singlu „Colors“, který se stal oficiální hymnou Coca Coly pro nadcházející MS ve fotbale.

Společnost FP PRO získala právo i čest uspořádat koncert Jasona Derulo 25. října v pražské Tipsport areně. „Věříme, že koncert bude vyprodaný a že si fanoušci nenechají nejúchvatnějšího popového zpěváka současně ujít. Jason Derulo mně osobně velmi připomíná legendárního Michaela Jacksona. Skvěle tančí, úchvatně zpívá a to že si sám píše skladby je k neuvěření. Všechny srdečně na tento koncert zveme, opravdu to bude neopakovatelný zážitek. Nejlepší zpěváci z USA nejezdí do Evropy příliš často, a tak to může být na dlouhou dobu jediná šance vidět Jasona naživo“ říká Miroslav Bučko, producent koncertu. Vstupenky si můžete zakoupit ZDE.


Biografie a diskografie

Čísla nelžou a fakta zůstávají - zpěvák, skladatel, tanečník a choreograf Jason Derulo se svými úspěchy řadí mezi nejprodávanější a nejhranější popové zpěváky současnosti. Na začátku kariéry psal písně pro hvězdy jako Lil Wayne, Pitbull, Diddy, Sean Kingston a další. V roce 2011 začal věnovat také vlastní pěvecké kariéře. Je mistr zpěvu i tance. Aby také nebyl, když vystudoval klasický zpěv a balet na jedné z nejprestižnějších škol této planety newyorské AMDA.

Během let prodal Jason Derulo více než 80 milionů singlů po celém světě, získal více než tři miliardy zhlédnutí videí na YouTube a 2 miliardu přehrání skladeb na Spotify, to vše díky své skvostné schopnosti najít nové pohledy na vyzkoušené trendy a tvořit tak trendy zela nové. Výsledkem je 11 platinových singlů, včetně “Want to Want Me,” “Whatcha Say,” "In My Head," "Ridin' Solo," "Don't Wanna Go Home" and "It Girl.” Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa zaznamenaly poslechovost více než 21 miliard posluchačů. 13 jeho skladeb bylo v Top 10 americké hitparády a 5 z nich ji dokonce vyhrálo. Jason se může pochlubit více než 20 miliony fanoušků na sociálních sítích.

Album Talk Dirty (2014) přineslo pět platinových singlů a prodalo se ho 16 miliónů kusů po celém světě. Skladby "The Other Side", "Talk Dirty" (featuring 2 Chainz), "Marry Me", "Wiggle" Dogg) a "Trumpets" zařadily Derulo do elitní skupiny umělců, mezi něž patří Drake, Katy Perry, Bruno Mars, Rihanna, Beyoncé či Taylor Swift, kteří také získali pět platinových singlů z jednoho alba. Skladba "Talk Dirty" sama prodala více než šest milionů singlů a stala se jedničkou na celém světě, současně také byla v roce 2014 nejhranější rádiovou skladbou v USA.

Jason Derulo získal reputaci globální megahvězdy a řadu prestižních ocenění. Stal se pětinásobným vítězem na BMI Pop Awards v roce 2011 a navíc byl oceněn jako "skladatel roku". Také získal také tři ceny Teen Choice a získal řadu mezinárodních nominací na ocenění včetně MTV Video Music, MTV Europe Hudba, Billboard Latinská hudba, ARIA Hudba, Americká hudba, NAACP Image a MOBO Awards. Byl nominován na Cenu iHeart Radio Music Award za "Nejlepší spolupráci" s 2 Chainz u skladby "Talk Dirty".

V roce 2015 vydal již své čtvrté album Everything is. To obsahuje platinový singl "Want To Want Me", který je reminiscencí na 80. léta a který produkoval Ian Kirkpatrick, producent nominovaný na Grammy. "Want Me Want Me" znamená další milník pro zpěváka z Miami. Skladba se stala nejvíce hranou skladbou v celé historii 40 nejlepších amerických rádií.

Další celosvětové hity z posledních let - If I’m Lucky, Tip Toe i aktuální singl Colors - drží Jasona Derula na výsluní poslechovosti v rádiích i diváckého zájmu. Pražský koncert v rámci 777 World Tour představí všechno nejlepší, co nám Jason Derulo může nabídnout – velkolepou show se všemi hity, skvělé taneční choreografie a jedinečné projekce.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ