Koncert HAUSER 5. 12. 2020 ZRUŠEN

03 / 10 / 2020

Vzhledem k současné globální situaci v souvislosti s pandemií COVID - 19 a dopadu, který má na všechny turné, jsme Vám nuceni po dohodě s partnery bohužel oznámit, že se námi plánované show HAUSER v PRAZE dne 5. prosince 2020 neuskuteční. Snažili jsme se odkládat představení na nové termíny, ale bohužel dále už to není možné.

Bezpečnost fanoušků, hudebníků, štábu a HAUSER je pro nás prvořadá. Věříme, že pro Vás v budoucnu budeme moci realizovat show novou. V souvislosti s vrácením vstupenek se prosím obraťte na místo, kde jste je zakoupili.

With the current global situation with the Coronavirus and the impact that is having on all touring, we are sad to announce that by mutual decision with our partners, the planned HAUSER show in PRAGUE on 5th December 2020 can no longer go ahead. We have been trying to postpone shows to new dates wherever we can but on this occasion it has proven to be impossible given the uncertainty in the world at the moment. The safety of fans, musicians, crew and HAUSER is paramount and we think it is sensible to just take some time to consider when it is appropriate to come back with a new show. Please return to your point of purchase for more details.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ