KONCERT JASON DERULO + MARCUS&MARTINUS SE NEODEHRÁL Z DŮVODU NEOČEKÁVANÉHO BEZPEČNOSTNÍHO RIZIKA

25 / 10 / 2018
Prohlášení pořadatele koncertu Jasona Derula:

Jako pořadatelé včerejšího neuskutečněného koncertu JD a MaM bychom se chtěli co nejupřímněji omluvit všem zklamaným fanouškům. Nejvíce pak malým dětem a jejich rodičům, kteří museli čekat dlouhé hodiny v zimě před halou.

Věřte, že mezi vámi byly i naše děti a naši příbuzní. Bohužel jsme byli ze strany týmu jednoho z vystupujících neustále ubezpečováni, že bezpečností problém, který vznikl jejich vinou, zvládnou vyřešit v řádu desítek minut a koncert se uskuteční.

Bohužel se ukázalo, že jejich několikanásobné sliby byly zcela nereálné a problém druhá strana nedokázala vyřešit. A tak jsme museli nakonec koncert po mnohahodinovém čekání zrušit.

Nemohli jsme si dovolit pustit nikoho do haly v situaci, kdy by reálně byly ohroženy životy a zdraví přítomných fanoušků.

Za nastalou situaci se ještě jednou omlouváme, intenzivně pracujeme na náhradním termínu koncertu. Všechny zklamané fanoušky se pokusíme maximálně odškodnit a neuskutečněný koncert jim nahradit v nejbližším možném termínu.

DOŠLO K NEČEKANÉ ZÁVADĚ NA TECHNICKÉM VYBAVENÍ DODAVATELŮ AKCE, KTERÉ NEBYLO MOŽNÉ ODSTRANIT V KRÁTKÉM ČASE TAK, ABY SE KONCERT BYŤ SE ZPOŽDĚNÍM USKUTEČNIL PŘÍMO V ARÉNĚ. JASON DERULO PO DOHODĚ S POŘADATELI VYSTOUPIL NA BALKÓN TIPSPORT ARÉNY A ODEHRÁL NAŽIVO 40-MINUTOVÉ VYSTOUPENÍ.

NA BEZPEČNOSTNÍM PROBLÉMU NENESE TIPSPORT ARÉNA PRAHA ŽÁDNOU VINU.

„MANAGEMENTY UMĚLCŮ A POŘADATELE HLEDAJÍ CO MOŽNÁ NEJBLIŽŠÍ NÁHRADNÍ TERMÍN KONCERTU – ŘEŠÍME TERMÍN V PŘÍŠTÍM TÝDNU OD 29. 10. 2018,“ ŘEKL MIROSLAV BUČKO, POŘADATEL KONCERTU ZE SPOLEČNOSTI FP PRO.

VĚŘÍME, ŽE TENTO TERMÍN OZNÁMÍME JEŠTĚ TENTO TÝDEN.

KONCERT SE ODEHRAJE PŘESNĚ TAK, JAK BYL NAPLÁNOVÁN SE VŠEMI UMĚLCI – JASON DERULO, MARCUS&MARTINUS I LZ7.

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÝ TERMÍN. POŘADATEL S MANAGEMENTY UMĚLCŮ ŘEŠÍ I ZPŮSOB, JAK ODŠKODNIT VŠECHNY, KTEŘÍ SI VSTUPENKY PONECHAJÍ A NAVŠTÍVÍ KONCERT V NÁHRADNÍM TERMÍNU.

„VŠEM SE OMLOUVÁME, BOHUŽEL NEBYLO V NAŠICH SILÁCH ODEHRÁT KONCERT TAK, ABY BYL BEZPEČNÝ PRO UMĚLCE I NÁVŠTĚVNÍKY KONCERTU..“

MIROSLAV BUČKO, FP PROVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ