Koncert The Lumineers se odkládá

31 / 01 / 2022

S ohledem na lokální opatření se nyní část turné přesouvá – a to se týká i plánované pražské zastávky. V termínu 1. února se tak z důvodu kapacitních restrikcí pro kulturní akce The Lumineers v Praze nedočkáme. Na načasování přesunuté části turné usilovně pracujeme, vstupenky budou samozřejmě platné pro nový termín.

The Lumineers doprovodí na turné Gregory Alan Isakov

Jeden z nejúspěšnějších indiefolkových písničkářů Gregory Alan Isakov, mimo jiné držitel nominace na folkovou Grammy, doprovodí The Lumineers na jejich doposud největším evropské turné. Gregory v Praze vystoupil naposledy v roce 2017, kdy vyprodal klub La Loca.

Narodil se v jihoafrickém Johannesburgu, už dlouho ale žije v americkém Coloradu, kde jeho farma dodává suroviny místním restauracím. Šestnáct let od debutu Rust Colored Stones stále patří k nejzajímavějším indiefolkovým písničkářům. Tklivé melodie a texty o cestování, ubíhajících mílích a nových místech mají stále své kouzlo, i když je Gregory prezentuje z pódia úplně sám. O tom se před pěti lety přesvědčili i fanoušci v Praze během koncertu Passengera, který si Isakova přizval jako speciálního hosta.

Vstupenky pro ZTP/P DISABLED objednávejte na rezervace@ticketportal.cz, jiné slevy NE.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ