Máša a medvěd na ledě

09 / 03 / 2015

Celosvětový fenomén mezi dětskými animovanými pohádkami MÁŠA A MEDVĚD přichází na české a slovenské zimní stadiony v jedinečné podobě lední show. Originální příběh, skvělé krasobruslařské výkony, barevné kostýmy, vtipné dialogy a projekce vás nechají v němém úžasu. To všechno a ještě mnohem víc vám přináší producent lední show společnost Comunique s.r.o. spolu se zkušeným česko-slovenským autorským týmem pod vedením režisérky Valerie Schulczové.

V rámci česko-slovenského turné zavítá lední show do několika českých měst a také do Prahy. V sobotu 24. 10. 2015 jsou v Tipsport aréně prozatím plánovaná dvě představení.

Hudbu pro tuto show „ušil“ na míru famózní Ondřej Soukup, který je známý také jako porotce Česko Slovenské SuperStar. České texty písní napsala jeho kolegyně z poroty Gabriela Osvaldová a slovenské texty jsou z pera Romana Olekšáka. Díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, mezi nimiž nechybí ani taneční choreograf Laco Cmorej, scénograf Juraj Kuchárek nebo kostymérka Lucie Šedivá, se můžete připravit na unikátní umělecký zážitek pro celou rodinu.

Nenechejte si ujít příležitost vidět Mášu a medvěda tak, jak je ve světě ještě nikdo neviděl. Více informací najdete na oficiální stránce lední show www.masamedved.sk a www.masamedved.cz.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ