Metalové legendy Sabaton a Accept v Praze

09 / 06 / 2016

Švédská heavy metalová kapela Sabaton se 4. března 2017 vrátí do České republiky! Spolu se speciálním hostem Accept zavítá v rámci „The Last Tour“ 2017 do pražské Tipsport Areny.

Sabaton v čele s Joakimem Brodénem vydávají v polovině srpna 8. studiové album “The Last Stand“ a na začátku příštího roku vyrážejí na velkolepé turné k nové desce “The Last Tour“ 2017. Jednou z jejich zastávek bude i pražská Tipsport Arena! Jako speciální host vystoupí německá heavymetalová legenda Accept.

“Právě jsme dokončili naše nové album “The Last Stand“ a jsme si jistí, že je skvělé. Jestli je to nejlepší album, které jsme kdy udělali, řekne čas...Co ale můžeme s jistotou říct už teď, je to, že “The Last Tour“ bude naše největší a nejlepší turné v historii kapely. “ říká baskytarista kapely Sabaton Pär Sundström.

A kytarista skupiny Accept Wolf Hoffmann dodává: „Opravdu se těšíme na vzrušující turné. Sabaton je tvrdě pracující kapela s jasnou vizí, která je vzorem pro ambiciózní muzikanty a mladé kapely.“

Vstupenky na jedinečný koncert koupíte prostřednictvím Ticketportal, Ticketpro nebo Ticket Art. V Praze také v sídle Pragokoncertu (U Bulhara 1611/ 3, Praha 1), ve Zlíně v Masters of Rock Café (Tyršovo nábřeží 5497, Zlín - Čepkov) nebo na dobírku na webu mastersofrock.cz.



VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ