​Na hokejovém MS v Praze budou hvězdné roztleskávačky

01 / 05 / 2015

Nejen Tipsport arena se jako oficiální tréninková hala účastní právě začínajícího mistrovství světa v hokeji. Oficiálními roztleskávačkami pražské části šampionátu jsou totiž Prague Stars Cheerleaders, které fanoušci jinak vídají právě v holešovické hale. Organizační výbor MS 2015 ve výběrovém řízení zvolil tým, který má s povzbuzováním a vytvářením atmosféry na hokejových zápasech zkušenosti z pražské Sparty.

„Pro nás je to obrovské a úžasné vítězství! Lepší už to může být jen v případě, že budeme při finále společně s diváky úspěšně hnát za vítězstvím český hokejový tým,“ neskrývá nadšení trenérka týmu Prague Stars Cheerleaders Lucie Vyčichlová. „Dřeme na tom, abychom se neustále zlepšovaly, překvapovaly fanoušky novými choreografiemi a udělaly i z přestávek a přerušení zajímavou podívanou pro diváky. Jsem ráda, že jsme za to byly takhle nádherně odměněny,“ dodala.

Tým roztleskávaček Prague Stars Cheerleaders byl založen v květnu 2014 pod hlavičkou Sportovního holdingu Praha, a proto působí především na domácích zápasech HC Sparta Praha v Tipsport areně a ČEZ Basketball Nymburk ve Sportovním centru v Nymburce a v hale Královka na Letné.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ