Nejbohatší basketbalový klub Evropy se představí v Tisport areně

09 / 12 / 2014
​Utkání v mezinárodních soutěžích, která měli čeští basketbaloví šampioni z Nymburka odehrát v nově zrekonstruované hale na pražské Královce, se přesouvají do Tipsport areny. Vstupenky na zápas s nejbohatším klubem Evropy CSKA Moskva ve VTB lize 14. prosince v 17.00, i na souboj s Baloncesto Sevilla v Eurocupu 16. prosince v 18.30, jsou již v prodeji.

Vstupenky na zápas s CSKA Moskva
Vstupenky na zápas s Baloncesto Seville
Kombinované vstupenky na oba zápasy za zvýhodněnou cenu

Nymburk plánoval odehrát zápas VTB ligy proti ruskému gigantu CSKA již na zrekonstruované Královce. Protože tam plánuje přesunout všechny mezinárodní zápasy, měl se tam o dva dny později odehrát i eurocupový duel se Sevillou. Rekonstrukce haly je hotová, do zápasu s CSKA se však o pár dnů nestihnou dokončit některé potřebné úpravy.

Středočeský klub tak zve basketbalové fandy do dobře známého prostředí Tipsport areny. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o obě utkání vyzývá zároveň fanoušky, aby si vstupenky zajistili s dostatečným předstihem.

Lístky jsou nabízeny podle místa sezení ve třech cenových kategoriích od 110 do 190 Kč. Speciální zvýhodněné vstupné na oba zápasy je pak v ceně od 165 do 295 Kč. Mládež do 15 let, stejně jako důchodci od 65 let, má slevu 25%. Děti do 145 cm zaplatí za vstup pouze 10 Kč. Tyto slevy lze uplatnit i při nákupu přes internet prostřednictvím sítě Ticketportal. V prodeji jsou také vstupenky na exkluzivní místa First Class přímo u palubovky. Jejich cena je 1490 Kč za jeden zápas. Kombo vstupenku do First Class na obě utkání pořídíte za 2235 Kč.

Více na www.basket-nymburk.czVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ