Největší evropský festival kulturistiky a fitness

01 / 10 / 2015

Monstrózní mužské svaly a dokonalé ženské křivky budou k vidění již tento víkend v Tipsport areně! V Praze se totiž bude konat kulturistická show profesionálů EVLS Prague Pro společně s amatérskou soutěží Olympia Amateur Europe.

Bude to již čtvrtý ročník soutěže, která si vydobyla obrovskou mezinárodní prestiž. Je to třetí největší profesionální kulturistická soutěž světa a řadí se hned za slavné americké soutěže Mr. Olympia a Arnold Classic, jež nese jméno nejznámějšího svalovce světa Arnolda Schwarzeneggera. Do Prahy tak znovu po roce přijedou největší profesionální hvězdy tohoto sportu – svalnatí obři soutěžící ve dvou kategoriích v kulturistice (do 212 liber a bez váhového limitu) a dívky s parádními proporcemi, které si to rozdají v kategorii s všeříkajícím názvem bikini.

Vedle slavných profesionálů se divákům ukážou také ti nejlepší amatéři z Evropy. Společně s profesionální soutěží EVLS Prague Pro se totiž 2. a 3. října bude konat prestižní Olympia Amateur Europe. To je amatérská verze Mr. Olympia, vrcholné kulturistické soutěže v Las Vegas. A co vedle slavného jména láká do Prahy amatéry ze všech koutů Evropy? Doslova přes noc se mohou stát profíky. Pět celkových vítězů totiž vyhraje profi kartu a zařadí se po bok těch, které obdivují na stránkách časopisů nebo na plakátech v posilovnách. „Loni jsme pořádali amatérskou Olympii a EVLS Prague Pro samostatně. Letos jsme soutěže spojili a vzniknul tak Největší evropský festival kulturistiky a fitness,“ uvedl Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha.

Vedle dvou špičkových soutěží čeká návštěvníky v pátek i v sobotu také Fitness EXPO, veletrh sportovního vybavení převážně z oblasti fitness a doplňků výživy, kde nebudou chybět novinky, podpisovky, slevové akce a spousta ochutnávek a soutěží o ceny. Kdo bude chtít ulovit podpis nebo fotku s některým ze svalnatých borců nebo dívek s dokonalými těly, bude mít jedinečnou šanci také v pátek večer. Na akci s názvem Meet & Greet budou všichni profesionálové, kteří se představí o den později na soutěžním pódiu EVLS Prague Pro, na jednom místě, aby se mohli potkat se svými fanoušky. Znáte nějaký jiný sport, kde je něco takového možné?

Doprovodný program tím ale nekončí. Chystají se dva odborné semináře. Jeden povede kulturistická legenda Kevin Levrone, dvojnásobný vítěz Arnold Classic. O druhý se postará aktuální kulturistická superstar Phil Heath, který letos obhájil již popáté za sebou prestižní titul Mr. Olympia. Heath je zároveň ambasadorem Největšího evropského festivalu kulturistiky a fitness.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ