ODLOŽENÍ PREMIÉRY FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

09 / 03 / 2020

V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru v Evropě a České republice a s případnými opatřeními, která mohou následovat, jsme se s lítostí v srdci rozhodli odložit pražskou premiéru Fantazie na kolečkách ... aneb Záhada mizejících hraček. Autorský projekt Michala Nesvadby měl být poprvé uveden 14. března 2020 v pražské Tipsport Areně. Nový termín premiéry po dohodě se všemi zainteresovanými stranami včas zveřejníme. Za případné komplikace, které tento krok způsobí, se omlouváme, ale věříme, že našim důvodům porozumíte. Fantazie na kolečkách ... aneb Záhada mizejících hraček je v první řadě akcí pro rodiny s dětmi a my v žádném případě nechceme ohrozit jejich zdraví či bezpečnost. Tato cílová skupina navíc v současné době pochopitelně velmi citlivě vnímá možná zdravotní rizika plynoucí z účasti na hromadných akcích, což se projevuje na rostoucím počtu dotazů ohledně případného vrácení vstupenek a také poklesem prodeje zbývajících vstupenek v době nejintenzivnější reklamní kampaně.

Zážitek z představení je umocněný maximálním kontaktem herců a tanečníků s dětmi. Nezačínáme až po klasickém třetím zvonění, když budou všichni v hledišti sedět na místě, ale naopak, hned u vchodu do haly, respektive od vstupu prvního diváka. Od této chvíle je náš animační tým i herci v blízkém kontaktu s dětmi. Pojďme si užít tento ojedinělý zážitek s maximální radostí z toho, jak budou děti okouzlené a od ucha k uchu rozesmáté. Bez obav si pak dají s kýmkoliv z našeho týmu „placáka“ na přátelství, a to bez jakýchkoliv zábran, které nám v současné době určuje dění kolem nepřátelské epidemie.

Show je v souladu s původním plánem vyrobena, nazkoušena a připravena k odehrání, jakmile to situace dovolí. Premiéra se pouze přesouvá, ale neruší. Vstupenky zakoupené na pražskou premiéru zůstanou v platnosti. Komu by nový podzimní termín, který intenzivně hledáme a následně obratem zveřejníme, případně nevyhovoval, bude mu vstupné vráceno ve lhůtě do 30ti dní u ticketingové společnosti, kde vstupenky zakoupil. Každý, kdo si vstupenky ponechá, obdrží od producentů před představením malý osobní dárek s tematikou Fantazie na kolečkách.

Termíny a místa konání následující Tour – Fantazie na kolečkách 2020 jsou beze změny:24. 10. Třinec, 31. 10. Liberec, 7. 11. České Budějovice, 14. 11. Zlín, 21. 11. Ostrava, 28. 11. Pardubice, 5. 12. Chomutov.

Termín pražské premiéry představení Fantazie na kolečkách doplníme co nejdříve.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Michal Nesvadba, Oldřich Vodrážka, producenti

MOOM Production s.r.o.
V jirchářích 148/4, 110 00 Praha 1 - Nové Město
IČO: 08078050, DIČ: 08078050

www.fantazienakoleckach.czVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ