Praha opět ožije hokejovým svátkem

25 / 10 / 2015

Čtyři největší pražské univerzity, čtyři kotle fanoušků, čtyři moderátoři, bohatý doprovodný program a hlavně jiskrná atmosféra – to vše čeká na návštěvníky unikátního projektu Hokejové bitvy univerzit 2015. Své síly popáté poměří týmy ČZU, ČVUT, UK a VŠE již v úterý 27. října v pražské Tipsport aréně.

Letošní ročník nabídne návštěvníkům a fanouškům oproti loňskému ročníku jednu razantní změnu, která se týká hrací doby zápasů o umístění. Všechny zápasy se odehrají na 2x15 minut. „K této změně nás dovedl názor diváků předchozích ročníků Hokejové bitvy“, říká jeden z organizátorů Lukáš Dejl. Stejně jako v loňském roce bude každý univerzitní tým zastupovat vlastní moderátor, který své svěřence požene za vítězstvím a získáním putovního Poháru primátora, o který se bude již tradičně bojovat. Těšit se tak můžete na Jana Bartulíka, Josefa Horáka, Romana Čermáka nebo Štěpána Krpatu. I v letošním roce se můžete těšit na dech beroucí přednes České národní hymny v podání sboru VŠE – Musica Oeconomica Pragensis.

Hokejová bitva univerzit je hlavně o hře, týmovém duchu a samozřejmě také o zábavě. Tu bude zpestřovat nejen čtveřice zkušených moderátorů, ale také například oblíbený “bečkocurling” hraný přímo na ledové ploše, světelná show, zábavné animace na kostce nad ledem, speciální hokejové rekvizity ve Smileboxu a v neposlední řadě půvabné cheerleaders, které k hokeji neodmyslitelně patří. A kdo bude příjemně naladěn, může pokračovat na afterpárty přímo v prostorách haly. Svůj unikátní hudební mix představí hned dvojice Dj’s - DJ CUBE a ED BASS.

Více informací na http://www.hokejovabitva.cz/.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ