Předskokany skupiny Elán bude taneční skupina Čarovné ostrohy

29 / 09 / 2014

Populární slovenská kapela Elán odtajnila skupiny, které rozehřejí její fanoušky na říjnovém halovém turné Elán The Best Of Vol.2. Posluchače v Brně, Ostravě a Bratislavě přivede do varu stálice české klubové scény, brněnská rocková kapela Tibet. Před pražským vystoupením se pak předvede umělecká taneční skupina Čarovné ostrohy.

Hokejové arény v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě se otevřou fanouškům v 18 hodin. Předkapely pak zahájí své sety v 19 hodin a Elán nastoupí na scénu ve 20 hodin.

Tibet, který se před Elánem ukázal s velkým úspěchem už předloni, letos vydal pětipísňové EP nazvané Signál. Novou nahrávkou by muzikanti rádi navázali na úspěšné poslední album Robinsonaut, které kapelu posunulo do éteru velkých rozhlasových stanic.Trojici vlastních skladeb na EP doplňuje předělávka písně Zrdcadlo z repertoáru Karla Černocha, ke které kapela dostala požehnání i od Černochovy dcery Terezy.

Taneční umělecká skupina Čarovné ostrohy se řadí mezi umělce slovenského lidového umění a úspěšně vystupovala například v Los Angeles, Las Vegas, Londýně a Libanoně. Členy skupiny jsou sólisté a tanečníci z předních uměleckých souborů. Televizní diváci si Čarovné ostrohy jistě pamatují ze soutěže Talentmania, kde v semifinálovém kole tancovali jejich tanečníci s kozačkami s opravdovými ostruhami.

Poslední vstupenky zakoupíte v ČR v sítích Ticketpro a Ticketportal.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ