PŘESUNUTO - JEVGENIJ PLJUŠČENKO

30 / 08 / 2021

Vážení příznivci krasobruslení a speciálně Jevgenije Pljuščenka,

vzhledem k celkové situaci způsobenou pandemií koronaviru a následně situací, která vznikla v souvislosti se společností Ticket Art, se Vám hluboce omlouváme za další a bohužel nucené přesunutí krasobruslařské show připravované na 19.09. 2021. Jedním z důvodů tohoto náhlého rozhodnutí, je nemožnost dopravit mistry krasobruslení z Ruska do Prahy. Opatření ohledem pandemie, nedovolují příjezd z Ruska do takové míry, aby se mohli pohybovat bez omezení - byť jen krátkodobě - na území Česka. Dalším důvodem je špatná situace v agentuře TICKET ART. S touto společností není v současnosti možný žádný kontakt následkem stavu insolvence, do které se tato agentura dostala. Věříme, že situace se v obou případech časem ustálí a následně změní k lepšímu. I proto jsme se rozhodli - a doufáme že naposled - přesunout tuto kulturně-sportovní událost na 24.04.2022

Vstupenky na akci Jevgenij Pljuščenko zakoupeny v síti TICKET ART nadále zůstávají v platnosti na 24.04.2022. Ovšem vzhledem k situaci agentury TICKET ART, neexistuje bohužel možnost jejích VRÁCENÍ.

Organizátor akce se proto rozhodl, že dne 24.04.2022 umožní VSTUP všem držitelům vstupenek ze sítě TICKET ART na místo konání tak, aby měli všichni zabezpečené nejlepší místa v hale. Přesné informace uveřejníme v následujících dnech. Vážíme si každého, kdo si na představení vstupenku zakoupil a uděláme všechno k jeho naprosté spokojenosti.

Omlouváme se ještě jednou za nečekané komplikace a děkujeme za pochopení.

Další informace o prodejci, který se místo agentury TICKET ART stane nástupcem a prodejcem vstupenek na akci JEVGENIJ PLJUŠČENKO zveřejníme hned, jak dospějeme k dohodě s ním.

Toto je vyhlášení organizátora akce o řešení situace se vstupenkami zakoupenými v síti TICKET ART.

O vstupenkách zakoupených v síti TICKETPORTAL vás bude tento prodejce sám následně informovat.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ