Prohlášení Ing. Petra Speychala ke středečním informacím v médiích

12 / 09 / 2014

„Rád bych se vyjádřil k informacím, které během středečního odpoledne odstartovaly novinky.cz a následně proběhly i dalšími sdělovacími prostředky. Nikdo z managementu ČKD Group, včetně mé osoby, nebyl policií vzat do vazby, dokonce ani obviněn. I z tohoto důvodu považuji celou akci ze strany policie a státních orgánů za šikanózní a neadekvátní.

Mohu ubezpečit všechny naše obchodní partnery, že všechny subjekty ČKD Group a Sportovního Holdingu Praha vyvíjí svou běžnou každodenní činnost a jejich fungování nebylo zmíněnou akcí nijak narušeno.

Zároveň chci všem obchodním partnerům, kteří nás v těchto chvílích podporovali, poděkovat, a jsem rád, že v dnešní mediálně zprofanované době nevěří všemu, co někdo někde napíše ve snaze o co největší bulvárnost a čtenost.

Naopak vzkazuji těm, kteří se k nám aktuálně staví alibisticky a rezervovaně, ať v této poloze zůstanou, ale už navždy.”

Ing. Petr Speychal – předseda představenstva Sportovního holdingu Praha a statutární ředitel ČKD ASSETVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ