Royal Christmas Gala v Tipsport areně

09 / 05 / 2017
Po dlouhých 13 letech vystoupí SARAH BRIGHTMAN, nejskvělejší soprán všech dob, v České republice. V prosinci 2017 bude, spolu s GREGORIAN, součástí Královského vánočního koncertu ROYAL CHRISTMAS GALA. SARAH BRIGHTMAN a GREGORIAN podpoří tři speciální hosté, šestičlenná kapela a symfonický orchestr. Koncert se uskuteční 16. prosince v Tipsport Areně v Praze.

ROYAL CHRISTMAS GALA je slavnostní vánoční show se špičkovými umělci, úžasnou scénou a úchvatnými světelnými i vizuálními efekty. Sólové skladby, dueta a další skvělá hudební kompozice se skládají z tradičních vánočních skladeb, jako jsou Silent Night, Ave Maria, či slavná Lennonova Merry Christmas, ale zazní samozřejmě také největší hity Sarah Brightman i Gregorian.

SARAH BRIGHTMAN je nepochybně jedním z nejskvělejších sopránů všech dob a patří mezi nejvýznamnější světové umělce. Více než třicet let zní její hlas z divadel, arén i stadionů a uchvacuje miliony fanoušků na celém světě. Skladba "Time To Say Goodbye", kterou Sarah nazpívala s Andreou Bocellim, se stala obrovským mezinárodním hitem. U nás jsme tento duet mohli slyšet 7. 5. 2017 v rámci pořadu TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ, kde Milan Peroutka zazpíval neuvěřitelným způsobem oba party mužský i ženský. Janek Ledecký prohlásil „Jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejtěžších skladeb vůbec, a Vy jste jí zazpíval výborně.“

S celosvětovým prodejem přes 32 milionů alb získala Sarah více než 180 zlatých či platinových ocenění ve více než 40 zemích světa. Také jako jediný umělec měla tu čest zpívat hlavní skladbu na 2 zahajovacích ceremoniálech olympijských her, 1992 v Barceloně a 2008 v Pekingu.

SARAH BRIGHTMAN, byla inspirací hudebního skladatele Andrew Lloyd Webera pro napsání nejúspěšnějšího muzikálu všech Fantom opery. Sarah zářila dlouhé roky v titulní roli Christine Daaé při uvádění muzikálu v Londýně i na Broadwayi.

GREGORIAN se za 18 let svého působení na hudební scéně stali jednoznačně nejlepší chorálovou skupinou světa. 8 úchvatných klasicky školených hlasů podpořených vynikajícími hudebníky to je hudební skupina, která dovedla svou hudbu až k magické dokonalosti - každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii.

GREGORIAN jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů a dokonalý sborový zpěv – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek.

Bude to rozhodně nejkrásnější vánoční koncert letošního roku. Projekt ROYAL CHRISTMAS GALA se představí v mnoha zemích Evropy a má ambici se stát pravidelnou vánoční akcí.


Video trailer pro rok 2017:


Oficiální web CZ: www.royalchristmasgala.cz

Oficiální web: www.royalchristmasgala.com

Kontakt na pořadatele: katerina.zahorska@fppro.czVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ