Se Spartou na Lva, se Lvem na Spartu!

09 / 10 / 2012
Holešovická Tipsport Aréna bude následující týden v plné pohotovosti. Od pondělí do soboty se totiž na jejím ledě odehraje hned šest utkání. Dvě extraligová klání Sparty a čtyři souboje Kontinentální ligy Lva Praha. Kluby proto připravily pro fanoušky speciální akci. Můžete tak vidět více hokeje za méně peněz!

Celý šestizápasový kolotoč odstartuje pondělní duel Lva s osmým týmem Východní divize Novokuzněckem, který startuje v 19:00. V úterý se Sparta od 18:30 střetne extraligovým nováčkem z Chomutova, ve středu od 19:00 přivítá LevChabarovsk s českým útočníkem Jakubem Petružálkem. A Lvi si neoddechnou, už ve čtvrtek od 19:00 nastoupí v PrazeNovosibirsk. V pátek budou Holešovice opět extraligové, sparťany čekají od 18:30 České Budějovice. A neuvěřitelná porce zápasů se zakončí v sobotu, kdy se jako v bývalém federálním derby od 17:00 střetnou Lev a Slovan Bratislava.

Vzhledem k takovému programu mají fanoušci možnost podívat se na hokej levněji. Se vstupenkou na úterní utkání Sparty s Chomutovem totiž mohou koupit lístky na duel Lva s Chabarovskem či Novosibirskem za polovinu, tedy s 50% slevou! Sleva na tato utkání Lva platí i pro permanentkáře HC Sparta. A výhodněji mohou nakoupit i ti, kteří se prokážou vstupenkou na zápas Lva v příštím týdnu. Lístek na střetnutí Sparty s Budějovicemi budou mít také za polovinu s 50% slevou. Ta platí také pro permanentkáře Lva.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ