THE CHAINSMOKERS - TERMÍN KONCERTU ZRUŠEN

02 / 03 / 2022

NOVÝ TERMÍN – 6. 11. 2022 Praha, Sportovní hala v Holešovicích (dříve Tipsport arena)

Vážení zákazníci,

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu kapely THE CHAINSMOKERS, který se měl konat dne 18. 4. 2022 v pražské sportovní hale v Holešovicích.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 6. 11. 2022 v pražské sportovní hale v Holešovicích. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

Vyjádření The Chainsmokers:

"S naprostým zdrcením oznamujeme, že kvůli pokračujícím omezením Covid-19 v řadě zemí Evropy a logistice spojené s turné v této těžké době jsme museli část nadcházejícího turné přeložit. Toto vystoupení se nyní uskuteční 6. 11. 2022.

Vážíme si každého z vás, kdo si zakoupil vstupenku a ponechal si ji během této nejistoty, a slibujeme, že se na konci roku vrátíme s větší a lepší show pro všechny naše fanoušky.

Takovou show, jakou pro vás chceme připravit, by prostě v současném termínu nebylo možné uskutečnit...

Aby bylo jasné, jak moc je to šílené, toto turné bylo technicky vzato naším turné k albu World War Joy, od kterého nás nyní dělí dva roky. Třikrát jsme se pokoušeli toto turné přesunout, abychom splnili slib, který jsme vám dali, ale pokaždé jsme byli nuceni ho kvůli Covidu zrušit. Šílené je i to, že v tuto chvíli, kdy brzy vyjde nové album, dává větší smysl soustředit se na jeho přesunutí na konec roku, abychom mohli pořádně nazkoušet nové písně. Těšíme se, že se s každým z vás uvidíme v novém termínu a zahrajeme vám naši novou hudbu.

S láskou,
A&D"

ENG:

THE CHAINSMOKERS- 18. 4. 2022 Prague, Sports Hall in Holešovice (formerly Tipsport Arena) - CONCERT DATE CANCELLED

NEW DATE – 6. 11. 2022 Prague, Sports Hall in Holešovice (formerly Tipsport Arena)

Dear customers,

Due to the current situation with the SARS-CoV-2 coronavirus epidemic we were forced to cancel THE CHAINSMOKERS show date, which was to take place on 18. 4. 2022 in the Sports Hall in Holešovice.

The cancelled concert will take place on the new date 6. 11. 2022 in the Sports Hall in Holešovice in Prague. Your original tickets for this event remain valid.

The Chainsmokers statement: „We are absolutely devastated to announce that due to the ongoing Covid-19 restrictions across Europe and the logistics involved with touring at this difficult time, we’ve had to reschedule parts of the upcoming tour. This show will now be on6. 11. 2022.

We appreciate every single one of you that has bought a ticket and held onto it during such uncertainty, we promise to be back with a bigger and better show for all of our fans at the end of the year.

The kind of show we want to put on for you just wouldn’t have been possible in the current schedule…

To give some clarity on how crazy this is, this tour was technically our World War Joy album tour that we are now 2 years removed from. We have tried 3 times to move this tour to make good on our promise to you but each time we were forced to cancel because of Covid. What is also crazy is that at this point with a new album coming out soon it makes more sense to focus on moving it to the end of the year so we can properly rehearse the new songs. We look forward to seeing each and every one of you at the new date and playing our new music for you.

Love,
A&D”VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ