Tipsport arena hostila Olympii Amateur Europe

09 / 06 / 2014

O víkendu 6. až 7. června proběhla v pražské Tipsport areně Olympia Amateur Europe, mezinárodní soutěž v kulturistice a fitness. Vzhledem k celkovému počtu pěti kategorií, ve kterých se soutěžilo, šlo o dosud největší amatérskou Olympii na světě.

Pro pět vítězů dvou mužských a tří ženských kategorií byly připraveny profesionální karty, díky kterým mohou přejít mezi profesionály, pro celkového vítěze kategorie Bodybuilding navíc také exkluzivní kontrakt s magazínem Flex.

Soutěže, kterou pořádal Sportovní holding Praha, se zúčastnilo téměř 230 závodníků z celé Evropy. Ženy soutěžili v kategoriích Bikini, Women's Physique a Women's Fitness, muži v kategoriích Bodybuilding a Men's Physique.

Během víkendu byly pro návštěvníky i závodníky připraveny také semináře kouče hvězd George Faraha a také jednoho z nejslavnějších profesionálních kulturistů světa Kaie Greena, který v Praze navíc plnil roli ambasadora a během superfinále si pro návštěvníky připravil atraktivní exhibiční vystoupení.

„Jsem opravdu rád, že se celá akce, kterou jsme pořádali v roce, kdy slaví profesionální Olympia 50. výročí, vydařila. Věřím, že si návštěvníci i závodníci odnesli zážitky a inspiraci, a že se společně setkáme i v říjnu, kdy se v Praze uskuteční již třetí ročník profesionální soutěže EVLS Prague Pro,“ shrnul výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha Robert Speychal.

Celkoví vítězové, kteří v Praze vybojovali Pro karty:

Bikini: Alla Semenova (Ukrajina)
Women's Fitness: Liudmila Nikitina (Rusko)
Women's Physique: Alina Cepurnieni (Litva)
Men's Physique: Mario Hervas (Španělsko)
Bodybuilding: Roman Fritz (Německo)VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ