Tipsport arena uvidí hokejovou bitvu mezi Českem a Slovenskem

02 / 04 / 2013
Stejně jako v loňské sezoně, i letos se česká hokejová reprezentace střetne ve dvou přípravných utkáních s týmem Slovenska. Úvodní utkání se odehraje 18. dubna v pražské Tipsport aréně od 18 hodin.

Od začátku jsme plánovali uspořádat tento prestižní duel v Praze, nicméně organizace utkání byla letos s ohledem na účast obou pražských celků v ČP play off Tipsport extraligy poněkud obtížnější. Po vyřazení Sparty bylo po dohodě s ČSLH rozhodnuto, že již nelze přípravy dále odkládat a že se tedy utkání uskuteční v Tipsport aréně“, říká k utkání Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing a.s., výhradního marketingového partnera ČSLH. Pro náš tým půjde o malý reparát za porážku v semifinále na loňském mistrovství světa. Slovenský tým pod trenérem Vůjtkem dosáhl tehdy na stříbro a jistě bude chtít na tento úspěch navázat. Dá se tedy očekávat, že utkání bude mít správný náboj.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal a Ticketpro, popřípadě na pokládnách Tisport areny před samotným zápasem.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ