Tradiční spanilá jízda Harley-Davidson

23 / 05 / 2013
110. výročí založení legendární společnosti Harley-Davidson se bude slavit ve velkém stylu. Kromě unikátní výstavy strojů Harley-Davidson nebo efektní multimediální show tedy nesmí chybět ani tradiční spanilá jízda Prahou, která se uskuteční 8. června 2013.

Vyjížďka odstartuje u pražské Tipsport Arény, v místě konání oslav, v 11. hodin dopoledne. Motorkáři se projedou po Praze a udělají si zastávku v centru Prahy na Jiráskově mostě, kde představí vlastní motocykly v celé jejich kráse a proběhne zde i fotografování všech účastníků spanilé jízdy.

Hlavní organizátor akce, Jaroslav Vavřina, dodává: „Během vyjížďky se také chceme pokusit prolomit rekord v počtu motocyklů jedoucích v koloně.“ Účastníkům spanilé jízdy, ale i návštěvníkům z řad veřejnosti, kteří si motocykly Harley-Davidson chtějí prohlédnout zblízka, se tak naskytne jedinečná příležitost vidět pokus o netradiční rekord v přímém přenosu.

A pokud jsme vás ani možnost být součástí unikátního rekordu nenalákali, máme v ruce další trumf. Spanilé jízdy Harley-Davidson se totiž zúčastní i modelka a moderátorka celých oslav, Diana Kobzanová. „Spanilé jízdy Prahou bych se moc ráda zúčastnila. Sama sice motorku nemám, ale doufám, že mě někdo bude chtít svézt. A snad se nějak na tu motorku s mýma dlouhýma nohama naskládáme.“

Vstupenky na oslavu 110. výročí Harley-Davidson lze zakoupit na internetové stránce www.110let.cz nebo v síti Ticketportal. Na adrese www.110let.cz zároveň naleznete i další informace a zajímavosti o této akci.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ