TRISIA, a.s. vyhlašuje veřejnou sbírku „Sněhurka (všem) dětem“ a hledá patrony

24 / 07 / 2018
Kulturní centrum TRISIA, a.s., vyhlašuje 23. dubna veřejnou sbírku „Sněhurka (všem) dětem“ na nákup vstupenek dětem se zdravotním či sociálním znevýhodněním a jejich doprovodu na muzikál Sněhurka na ledě v rámci Ledové tour po celé České republice. Každý může přispět libovolným finančním obnosem na transparentní účet 115-6986100207/0100.

Hledáme patrony, nikoliv sponzory

Povědomí o tom, že se připravuje ojedinělý muzikál Sněhurka na ledě, se rozšířilo již loni na podzim. Od té doby se na společnost TRISIA obracejí různé organizace s žádostí o slevu na vstupenky. V současné době již nejsme schopni vyhovět všem, proto se obracíme na Vás.

Své síly chceme spojit s lidmi, kteří by zakoupili vstupenky dětem v dětských domovech, stacionářích či matkám s dětmi v azylových domech. „Nehledáme sponzory představení, hledáme patrony, díky kterým by se hlediště zaplnilo hlavně dětmi,“ řekla Stanislava Hauerová, ředitelka TRISIA, a.s. (producent muzikálu). Patroni se mohou zapojit několika způsoby. Pokud spolupracují s organizací, kterou by chtěli podpořit, mohou prostřednictvím této sbírky zakoupit vstupenky přímo jí. Pokud však s žádným takovým zařízením podobným způsobem nepracují, mohou zaslat libovolný finanční obnos a zvolit organizaci z nabídky TRISIA, a.s., které by chtěli vstupenky zakoupit. Přispět může každý, a to na transparentní účet: 115-6986100207/0100. Společnost TRISIA pak na každých devět vstupenek poskytne ze svých prostředků desátou zdarma.

Nevšední projekt

Tvůrci tohoto pohádkového muzikálu se snaží o to, aby byl příběh výjimečný a vidělo jej co možná nejvíc dětí. Sněhurka není klasická ledová show. Dějiště muzikálu se promění v kouzelnou pohádkovou krajinu, kde nic není nemožné: z ledu vykvete barevné kvítí, Ježibaba se proletí vzduchem nad hlavami diváků, hororový močál se strašidly se promění na zelenou louku plnou zvířátek a nakonec i zasněží.

Řada hvězd

V právě připravovaném muzikálu Sněhurka zažije Česká republika poprvé unikátní spojení ledové show a živé hudby Vašo Patejdla. Premiérově se příběh odehraje 5. října 2018 v Třinci a následovat bude tour po jedenácti největších městech České republiky.

Režie se ujal přední slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík, jehož tvorba je známa svým originálním pohybovým zpracováním, humorem a dynamikou. Roli Sněhurky si zatančí Ivana Buzková, mistryně republiky v krasobruslení z let 2006 a 2007 a princem bude mistr Evropy Tomáš Verner. Dalším vzácným hostem je polský pár Natalia Kaliszek a Maksym Spodyriev, kteří se umístili na 13. místě na Zimních olympijských hrách v Jižní Koreji v roce 2018.

Sněhurce propůjčí svůj hlas Dara Rolins, která vystoupila již v první verzi muzikálu na Slovensku a prince nazpívá David Gránský. Dalších rolí se ujmou Martin Dejdar (ježibaba), třinecká rodačka Renata Drössler (královna) a trpaslíci zazpívají hlasy Aleše Hámy, Rudy z Ostravy, Vladimíra Hrona nebo Petra Martináka.

Další informace: www.snehurkanalede.cz

Kontakt: Bc. Adéla Majerová

+420 558 387 142, +420 724 130 419

marketing@trisia.cz

TRISIA, a.s., je největší kulturní a vzdělávací centrum v regionu Třinecka.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ