UPOZORNĚNÍ PRO PODNÁJEMCE

12 / 03 / 2020

HC Sparta Praha a.s. v návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky č.j. MZDR 10666/2020-1/MIN/KAN týkající se šíření nemoci COVID-19 upozorňuje všechny podnájemce prostor TIPSPORT ARENY, že jsou podle zákona a v souladu s příslušnou podnájemní smlouvou povinni respektovat zákaz konání všech sportovních akcí s účastní nad 100 osob ve stejném čase, a to až do odvolání. Za porušení mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky jsou ze zákona i z příslušné podnájemní smlouvy odpovědni podnájemci.

Co se týče podnájmů ledové plochy, HC Sparta Praha a.s. upozorňuje podnájemce, že v případě nepříznivého vývoje situace týkající se šíření nemoci COVID-19, může dojít k omezení v užívání prostor TIPSPORT ARENY, včetně předčasného ukončení letošní sezóny ledové plochy.

Věříme, že situaci chápete a jste ochotni nám vyjít vstříc tak, abychom se společně mohli soustředit na sezónu následující. O případném rozhodnutí HC Sparta Praha a.s. o předčasném ukončení sezóny budeme všechny podnájemce bezodkladně informovat.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ