V Tipsport areně budou znovu Eláni

15 / 02 / 2016

Hity slovenské kapely zazní v Praze 19. října.

Nejpopulárnější slovenská kapela se po koncertní pauze chystá znovu do České republiky. Mezi zastávky podzimního koncertního turné Živých nás nedostanú bude 19. října 2016 patřit i pražská Tipsport arena.

Elán vyjíždí na turné z několika důvodů. Připomíná si 30. výročí od vydání nejúspěšnějšího alba Hodina slovenčiny. A chce také fanouškům představit nejlepší písničky z aktuální skvěle přijaté nahrávky Živých nás nedostanú. Ve dvouhodinovém programu samozřejmě nemůžou chybět největší hity Elánu. Předprodej na koncert odstartoval 14. února v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Název turné Živých nás nedostanú odkazuje, kromě nové nahrávky, i na to, že Elán dokáže po osmačtyřiceti letech na scéně stále v plném nasazení odehrát několik dvouhodinových koncertů za sebou: „Koncem šedesátých let začínalo na Slovensku s Elánem dalších 200 nových kapel. Dnes jich je tu z naší generace jen pár. Po letech víme, že tajemstvím dlouhověkosti hudební skupiny je to, že musí prostě hodně vydržet. A to ti ostatní nedokázali. Postupně se upili nebo unavili, pohádali a rozpadli. My doufáme, že nás živé nedostanou,“ říká Jožo Ráž.

Skupina Elán vznikla v roce 1968. Vydala čtrnáct studiových alb, pět anglických alb i řadu kompilací, za jejichž prodeje získala neuvěřitelných 25 platinových desek. Pilířem kapely jsou Jožo Ráž (zpěv, baskytara), Jano Baláž (zpěv, kytara) a Vašo Patejdl (klávesy, zpěv), kteří společně skládají písně. V současnosti s nimi skupinu Elán tvoří Peter Farnbauer (kytara, zpěv), Ľubo Horňák (klávesy) a Boris Brna (bicí).VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ