Velkolepý festival kulturistiky a fitness

16 / 02 / 2015

Nejlepší světoví kulturisté a bikini se opět sejdou na největší evropské profesionální show v holešovické Tipsport areně. O prestižní titul v kategoriích Pro Men’s Open, Pro Men’s 212 a Pro Bikini se utkají v sobotu 3. října v Praze ti nejlepší z nejlepších. Společně s největší kulturistickou show v Evropě EVLS Prague Pro 2015 se bude v Tipsport areně konat také Olympia Amateur Europe 2015, a to 2. a 3. října 2015.

EVLS Prague Pro 2015

„Bude to již čtvrtý ročník soutěže, která se nesmazatelně zapsala do myslí sportovců i fanoušků. Věřím, že to není jen výší prize money (180 000 USD), ale také precizní organizací, perfektními podmínkami pro závodníky a zapálením ve spojení s profesionálním přístupem našeho týmu. Klíčová je ale také podpora prezidenta a dalších představitelů IFBB Pro League, sponzorů, médií a v neposlední řadě i přístupem samotných fanoušků a sportovců,“ řekl Robert Speychal, organizátor soutěže a výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha. „Stejně jako v minulých letech chceme fanouškům do Prahy přivézt špičku profesionální kulturistiky doplněnou o ladnost a krásu závodnic v kategorii bikini. Připravujeme největší kulturistickou show v Evropě tohoto roku a troufnu si říct, že i celé historie,“ dodal Speychal.

EVLS Prague Pro se opět bude moci pochlubit vedle vrcholné světové soutěže bohatým doprovodným programem v čele s výstavou Fitness EXPO, která nabídne partnerům, sponzorům a vystavovatelům příležitost představit a nabídnout fanouškům celé spektrum produktů a služeb včetně největších novinek, které na trhu jsou nebo teprve budou k dostání. Nebude chybět ani akce Meet & Greet, která se při své premiéře v roce 2014 setkala s velkým ohlasem. Držitelé vstupenek na sobotní event se tak setkají se všemi, kteří poté stanou na soutěžní stage v Tipsport areně, už den předem, tedy v pátek 2. října. Lákadlem pak budou také semináře s hvězdami kulturistického nebe, které do programu události, jakou EVLS Prague Pro 2015 je, neodmyslitelně patří.

Olympia Amateur Europe 2015

„Společně s IFBB a držitelem licencí Mr. Olympia, společností American Media, jsme hledali vhodný termín pro amatérskou Olympii. Původně jsme plánovali soutěž uspořádat samostatně, jak tomu bylo loni. Nakonec jsme se ale rozhodli obě akce spojit, a tak se zrodil tento velký svátek kulturistiky a fitness – EVLS Prague Pro a Olympia Amateur Europe v jednom termínu. Fanoušci uvidí během jednoho víkendu na pódiu ty nejlepší profesionální i amatérské sportovce,“ pokračoval Speychal. „Brzy zveřejníme, v jakých kategoriích se bude na Olympii soutěžit. Ale už nyní je jasné, že se v říjnu z Prahy stane Mekka kulturistiky a fitness,“ dodal Speychal.

Už na prvních dvou ročnících EVLS Prague Pro v letech 2012 a 2013 byla součástí profesionální show také kategorie Olympia Amateur Bikini. Loňský rok byl z tohoto pohledu vlastně výjimkou, když se konala samostatně Olympia Amateur Europe s třinácti kategoriemi a pěti celkovými vítězi, kteří získali profesionální karty. Letos tedy proběhne společně EVLS Prague Pro a Olympia Amateur Europe, která bude rozsahem odpovídat loňské samostatné amatérské Olympii.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ