​Vídeňský Mozartův Orchestr v listopadu vystoupí v Tipsport areně

07 / 09 / 2015

V pátek 20. listopadu od 20:00 hodin vystoupí v Tipsport areně Vídeňský Mozartův Orchestr, který je chloubou rakouského hlavního města. Vystupoval v Japonsku, Singapuru, Maroku, Panamě, Mexiku, Kuvajtu, Spojených státech a většině evropských zemí. Třicet talentovaných a zkušených muzikantů, světově proslulý operní pěvci a sólisté představí nejznámější díla Wolfganga Amadea Mozarta.

Bohaté barokní návrhy umělců, historické kostýmy a paruky způsobí, že každý divák se může vrátit i na okamžik do osmnáctého století a kulturního centra habsburské říše. Letos na podzim orchestr vystoupí v Praze a v Brně.

Vídeňský Mozartův Orchestr byl založen v roce 1986 z nejlepších a nejslavnějších hudebníků, kteří pocházejí z vídeňských symfonických a komorních orchestrů. Od počátku své existence dbá na zachování hudebních tradic a kulturního dědictví Vídně a díla Wolfganga Amadea Mozarta. Repertoár orchestru je průřezem děl mistra, od symfonií a koncertů až po árie a duety z jeho nejslavnějších oper. Orchestr je dokonalým příkladem jak kultivovat a důstojné reprezentovat hudbu vídeňského klasického období.

Koncerty Vídeňského Mozartova Orchestru patří mezi nejdůležitější události ve Vídni. Jsou důležitou součástí kulturního a uměleckého života i atrakcí pro turisty. Koncerty se konají čtyřikrát týdně v dobře známých místech – Musikverein, Vídeňská státní opera, Vídeňský Konzerthaus nebo ve velký sál Hofburgu. V zimě se každý rok Vídeňský Mozartův Orchestr vydává na světové turné a letos poprvé vystoupí také v České republice.VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ