Jak se dostanete do haly

Adresa Tipsport areny (bývalá TESLA ARENA, T-Mobile Arena a Arena HC Sparta Praha)

Za elektrárnou 419/1
170 00 Praha-Bubeneč

GPS souřadnice: 50°6’23.312″N, 14°26’0.023″E


Cesta do Tipsport areny

Nejednoduší a nejrychlejší spojení do holešovické arény je použitím linek Dopravního podniku hlavního města Prahy. Tipsport arena se nachází cca 5-10 minut chůze od metra trasy C – Nádraží Holešovice a u tramvajové zastávky Výstaviště.

Spojení metrem

Spojení tramvají

Pro řadu fanoušků je výhodné cestovat na zápasy hokejové Sparty pražskými tramvajemi. 50 metrů od Tipsport areny je tramvajová zastávka Výstaviště. Zastávku protínají tyto linky – 5, 12, 14, 15, 17 (může se v budoucnu změnit). Jízdní řády těchto linek najdete zde na portálu Dopravního podniku. Upozorňujeme na omezení tramvajového provozu z Dejvic přes Letnou kvůli výstavbě tunelu.

Mapa okolí Arény

Mapa okolí Arény

Zdroj: mapy.cz. Interaktivní mapa na mapy.cz

Doprava autem

Na území Prahy 7 je velmi přetížená doprava, nyní navíc zkomplikovaná stavebními pracemi na Letné. Kolem Tipsport areny jsou časté zácpy a to zejména v době výstav a atraktivních kulturních akcí. Fanouškům tedy doporučujeme vyjet s dostatečným časovým předstihem nebo auto nechat na záchytných parkovištích (P+R) u metra či vlakové zastávky na okraji města. V době hokejových utkání je možné zaparkovat auto před arénou za cenu 100,- Kč, ale kapacita je omezená a čekací doby výjezdu při atraktivních utkáních mohou být zdlouhavé. Okolí holešovické arény patří do zóny placeného parkování. Našim fanouškům tedy spíše doporučujeme cestovat na kulturní akce metrem, kdy je navíc takřka 100% garance toho, že se dostanete na utkání včas.

K zaparkování aut doporučujeme využít záchytných parkovišť P+R u stanic metra nebo vlakových stanic:

Ceník parkovného P+R

Parkoviště se uzavírají v 01:00 hod. V případě, že si nevyzvednete automobil, zaplatí řidič částku 100,-.

Příjezd do Prahy vlakem či autobusem

Pro fanoušky hostujících týmů a pro mimopražské fanoušky ještě uvádíme základní informace o dopravě vlakem. Jízdní řády naleznete na www.idos.czVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ