Pán ledu - Jevgenij & Alexander Pljuščenko

24 / 04 / 2022 18:00 vstupenky

Vážení příznivci krasobruslení, speciálně fenomenálního Jevgenije Pljuščenka. Současná situace a nařízení vlády nám neumožňují uspořádat představení v původně uvedeném termínu a tak jsme se rozhodli o snad již poslední přesun představení na nový termín 24.4.2022 Věříme, že v tomto datu už bude znovu svět jak jsme ho znali před touto pandemií a společně se sportovci i diváky na stadionu oslavíme krásu kvalitního krasobruslení. Fenomenální JEVGENIJ Pljuščenko (* 1982) se po delším čase ukáže v PRAZE se svou světovou krasobruslařskou show PAN LEDU!

Olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a šestinásobný mistr Evropy vystoupí ve fantastických show spolu se svými nedávnými soupeři a souputníky po světových ledových arénách.

Na ledě se představí i jeho malý syn Alexander (*2013). Společně předvede, co všechno se od svého otce doposud dokázal naučit!

Jevgenij Pljuščenko v Tipsport aréně předvede své mistrovství spolu s vítězkou zimních olympijských her v Soči Adeliny Sotnikove (* 1996).

Po Pljušenkovu boku opět vystoupí i maďarský houslista Edvin Marton. Své mistrovství předvede na svých slavných houslích Stradivarius za

8.000.000 euro, který byly vyrobeny roku 1699.

Výše uvedená jména nejsou samozřejmě vsechna, která se představí.

Famózní show JEVGENIJ Pljuščenko - PAN LEDU 2022 bude nepochybně nezapomenutelným večerem pro všechny přítomné diváky!

Vstupenky na toto představení zakoupené do 30.7.2021 v jiné prodejní síti než Ticketportal, budou od 12:00 hod v den představení vyměněny na označeném místě, u vstupu do Tipsport areny a diváci budou usazeni na nová místa.

VIDEO POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ PÁN LEDU:

https://youtu.be/qpMIDKY8lbY

https://youtu.be/JQyxT0xcmdA

https://youtu.be/h2HwOzw8T7k

https://youtu.be/GwzuN6DuoR0

https://youtu.be/DRJP0zRfCKAVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ