Pán ledu - Jevgenij & Alexander Pljuščenko

19 / 09 / 2020 18:00 tickets

Milí diváci, rozhodli jsme se poděkovat. Tato akce platí pro všechny lékaře, zdravotní sestry, hasiče, záchranní složky, ale i pro všechny ty, kteří pomohli ostatním v čase korona krize (nouze).

Takže i vám, vážené prodavačky v obchodech, které jste byly denně vystaveny tlaku, stresu a byly jste ochotné pracovat i v těchto náročných podmínkách. Jako upřimný dík vám všem, máme pro vás slevu 50 % na vstupenky (od dvou kusů) na krasobruslařské představení "PÁN LEDU", které se uskuteční 19. září v Praze. Sleva na vstupenky platí od 16. 7.

2020 do 11. 9. 2020. Sleva se nedá uplatnit na kategorii "Sezení na ledu". Těšíme se na vaši návštěvu krasobruslařské show Jevgenije Pljuščenka "PÁN LEDU"!

Fenomenální JEVGENIJ PLJUŠČENKO se po delším čase ukáže v PRAZE se svoji světovou krasobruslařskou show PÁN LEDU! Olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a sedminásobný mistr Evropy vystoupí ve fantastických show spolu se svými nedávnými soupeři a souputníky po světových ledových arénách.


Na ledě se představí i jeho odkaz pro budoucnost krasobruslení, jeho malý syn Alexander. Společně předvedou, co všechno se od svého otce již dokázal naučit! Učit se od krasobruslaře, který je jedním z nejlepších, je nepochybně velmi těžké, zároveň však jednoduché v tom, že mu jeho otec poradí s každým detailem potřebným pro mistrovské ztvárnění na ledě.

Naposledy Jevgenij, tehdy ještě bez syna, předvedl velkolepou show, při které diváci od začátku do konce tleskali a skandovali jeho jméno. Rok 2020 bude opět krasobruslařským svátkem na nejvyšší úrovni!

Jevgenij Pljuščenko v Tipsport areně předvede svoje mistrovství spolu s vítězkou zimních olympijských her v Soči Adelinou Sotnikovou.

Po Pljušenkovo boku opět vystoupí i maďarský houslista Edvin Marton. Svoje mistrovství předvede na svých slavných houslích Stradivarius za 8.000.000 euro, který byly vyrobeny v roce 1699.

Výše uvedená jména nejsou samozřejmě všechna, která se představí. Celkem se můžete těšit na minimálně 20 hvězd krasobruslařského nebe se svým programem, kde předvedou i akrobatické prvky při kterých tuhne krev v žilách.

Famózní show JEVGENIJ PLJUŠČENKO – PÁN LEDU 2020 bude nepochybně nezapomenutelným večerem pro všechny přítomné diváky!USE OUR VIP AREAVIP

Arena


TRAINING ARENA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena TICKET RESERVATION TICKET RESERVATION STAY IN TOUCH STAY IN TOUCH