VIP PROSTORY TIPSPORT ARENY

Tipsport arena je víceúčelovou halou pro sport, kulturu, zábavu, výstavy, veletrhy a další akce pro veřejnost. Každoročně se v areně koná na 30 akcí od megakoncertů světových i tuzemských interpretů, přes ledovou revue až po další sportovní akce jako jsou turnaje ve florbale, sálovém fotbale, halový motokros, basketbal a tenis.

Mezi českými sportovními stadiony a arénami disponuje Tipsport arena jednou z největších VIP kapacit. Na hlavní - východní tribuně je pro hosty vyhrazeno 850 VIP míst. Jako jednotlivá sedadla lze rezervovat místa na klubových sedačkách – Premium Club Seats – místa s nejlepším výhledem v areně a skvělým poměrem cena/výkon. K dispozici jsou dále lóže koncipované v podobě uzavřených kójí, vybavené komfortními sedačkami a TV obrazovkami, tato mají kapacitu 8 sedadel a lze je pronajímat po čtyřech nebo osmi místech. Využít lze také velkokapacitní prostory v podobě Skybaru a Skyboxu vhodné k uspořádání firemních akcí či meetingů. Ty jsou umístěny v rohových místech hlavní VIP tribuny a odděleny od zbylého hlediště. Umožňují tak komfortní a ničím nerušenou možnost sledovat dění na ledové ploše. Dalších cca 650 míst lze využít také na Galerii na jižní tribuně za jednou z branek. Součástí servisu je catering s teplou i studenou kuchyní, nealkoholické nápoje, pivo, káva, VIP parking a hostessing. Během vybraných utkání ve VIP prostorech navíc pořádáme speciální akce jako ochutnávky francouzských vín, barmanské show, soutěže o ceny, módní přehlídky a taneční vystoupení a další.

SKY BAR

VIP Sky Bar je s kapacitou až 40 míst a s ohledem na umístění přímo naproti hlavní stage ideální i pro využití a pronájem nejen na hokejová utkání ale také během kulturních akcí, show a koncertů konaných v Tipsport areně.

SKY BOX

Sky Box je s kapacitou až 20 míst s bočním výhledem na ledovou plochu dalším nadstandartním místem v aréně. Prostor Sky boxu je velmi dobře využitelný pro privátní meetingy s obchodními partnery, nebo jen pro soukromé sledování hokeje s přáteli, rodinou či kolegy s vlastním zázemím a kompletním VIP servisem.


VYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Pronájem


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ